• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ SİNEKLE MÜCADELE İÇİN İLAÇ ALIM İHALESİ YAPILDI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ SİNEKLE MÜCADELE İÇİN İLAÇ ALIM İHALESİ YAPILDI

Okunma: 445

9 Mart 2018 09:45
-A

+A

 
 
Viranşehir Belediyesi, 2018 yılı yaz aylarında vatandaşların daha rahat bir ortamda dinlenip sivrisineksiz bir yaz geçirmelerini sağlamak amacıyla, Sivrisinekle mücadele kapsamında etkin çalışma yürütmek için 7 Bin Lt İnsektisit ilaç alım ihalesi gerçekleştirdi.
Belediye toplantı salonunda gerçekleşen 7 Bin TL İnsektisit ilaç alım ihalesine 3 istekli firma katıldı.
 
Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Şık nezaretinde yapılan ilaç alım ihalesinde isteklilerin vermiş olduğu teklifler komisyon tarafından kapalı zarfları açılarak teker teker okundu. Basına açık şeffaf olarak gerçekleşen ihalede isteklilerin vermiş olduğu teklifler okunurken, açık oturum kapatılarak kapalı oturuma geçildi.
Kapalı oturumda yapılacak olan değerlendirmenin ardından sonuç isteklilere elektronik posta yoluyla iletilecek.
 
Konu ile ilgili olarak İlçe Kaymakamı Belediye Başkan vekili Ömer Çimşit, Halk sağlığını ön planda tutan bir belediye olduklarını belirterek, bu amaçla halkın yaz aylarında daha rahat bir ortamda yaşayabilmeleri için ilaç alım ihalesi gerçekleştirdiklerini söyledi.
İlaç alım ihalesinin ardından yaz aylarında sivsisinekle etkin bir şekilde mücadele edeceklerini sözlerine ekleyen Çimşit, geçen yıl geç başlayan ilaçlama çalışmasının bu yıl daha erken start alacağını kaydetti.
Haberin Videosu
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku