• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESI YEŞİL BİR VİRANŞEHİR İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYOR

Viranşehir Belediyesı son dönemde başlattığı çevre projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Gelecek kuşaklara Yeşil bir Viranşehir bırakmak için her türlü imkanı değerlendiren Viranşehir Belediyesı şu anda 12 park çalışmasını farklı mahallelerde devam ettiriyor.

VİRANŞEHİR BELEDİYESI YEŞİL BİR VİRANŞEHİR İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYOR

Okunma: 539

11 Haziran 2018 16:37
-A

+A

Bir kısmı biten park çalışmalarında Viranşehir'de yaşayan halkın adeta nefes alma yeri olarak buralara akın ediliyor. Özellikle yaz sıcaklarının başlamasıyla halk parklara akın ederken gecenin geç saatlerine kadar burada vakit geçiriyor.

Viranşehir Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit" Viranşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu yana halkımızın sorunlarına eğilip tüm ekibimizle bu sorunları çözme adına gece gündüz çalışıyoruz. Sıcak mevsimin çok etkili olduğu Viranşehir'de park alanlarının halkımıza açılması için büyük projelerimizin yanı sıra küçük projeler ile de buna cevap vermeye çalıştık. Şu anda Park yapımı biten-Devam Eden ve Planlanan alan olarak Yaklaşık 20 Bin Metre Kare alanda çalışmalarımız var. Bu çalışmalarımız Yeni Mahalle, Şarkpınar Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Kışla Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Özal Mahallesi ve Emiroğlu Mahallesinde yapılıyor. Tüm Halkımıza hayırlı olsun "dedi.

20 Bin Metre Kare park alanı için şu ana kadar harcanan paranın 210 TL olduğu da belirtildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku