• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÇEVRE VE TEMİZLİK TALEPLERİNE ANINDA HİZMET

Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz bir Viranşehir için Belediye “Whatsapp Hattı”na gelen şikayet ve taleplere anında cevap veriyor. Viranşehir Belediyesi, Whatsapp hattına çek gönder anında hizmet sloganı ile İlçe halkına anında hizmet vermeye devam ediyor.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÇEVRE VE TEMİZLİK TALEPLERİNE ANINDA HİZMET

Okunma: 194

2 Nisan 2020 13:38
-A

+A

 
Belediye Temizlik işleri müdürlüğü, vatandaşlardan gelen temizlik ve çevre kirliliği ile ilgili uyarı ve taleplere anında cevap vererek bildirilen adrese hızlı bir şekilde müdahale ediyor. 
Whatsapp uygulaması üzerinden 0 552 1016 63 63 numaralı Whatsapp Talep Hattı ile haftanın 7 günü vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlere cevap veriliyor.
KESİNTİSİZ İLETİŞİM ANINDA HİZMET
Vatandaşlar, kontrolsüz atılmış çöp, moloz, Hayvansal ve birçok atık türüyle ilgili taleplerin yanı sıra, konteyner yanında biriken çöp ve atıklarla ilgili fotoğraf çekip, adres bildiren mesaj ile birlikte Whatsapp hattından temizlik işleri yetkililerine ulaşabiliyor. 
Talepleri değerlendiren Temizlik İşleri yetkilileri, anında ekipleri belirlenen adrese yönlendiriyor. 
Yetkililer, amaçlarının daha temiz bir Viranşehir için kesintisiz iletişim, anında hizmet olduğunu belirterek, vatandaşları bu sıkıntılı süreçte temizlik konusunda daha duyarlı olmaya, çöp ve atıkların gelişi güzel atılmamasına davet etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku