• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI

Viranşehir Belediyesi 2020 Yılı Ekim ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Salih Ekinci başkanlığında yapıldı.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI

Okunma: 3939

5 Ekim 2020 15:07
-A

+A

Belediye Meclisi toplantı salonunda maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen toplantı, yoklama, açılış konuşması, saygı duruşu ve okunan istiklal marşı ile başladı. 
 
Halka ve basına açık yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, katılımlarından dolayı belediye meclis üyelerine teşekkür ederek, alınacak kararların hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.
 
Geçen hafta Ankara’da yaptığı bir dizi temas ile görüşmelerin çok olumlu ve verimli geçtiğini belirten Başkan Ekinci, İlçede yapılacak Bin 500 kişilik Gençlik Merkezinin ihaleye çıktığını, Spor Toto tarafından yapılacak kapalı yüzme havuzu ve 3 Semt sahasının da yer tahsisi yapıldığı müjdesini verdi.
 
Konuşmasında Pandemi konusuna da değinen Başkan Ekinci, genç aya göre ilçede alınan tedbir ve önemler sayesinde vaka sayısında önemli bir düşüş olduğunun sevindirici olduğunu söyledi.
Vaka sayısındaki düşüşlerin tedbirleri elden bırakmaları anlamına gelmediğini söyleyen Ekinci, aynı hassasiyet ve duyarlılıkla, maske, mesafe ve hijyen konularına devam edilmesi gerektiğini kaydetti. 
 
Yapılan konuşmanın ardından Ekim ayı 1. birleşimde yazılı gündem maddeleri görüşülmeye başlandı. Yaklaşık 45 dakika süren toplantının 2.Oturumuna yarın devam edilecek.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku