• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN HASTA YAKINLARINA 2 MODERN MİSAFİRHANE

Viranşehir Belediyesi tarafından 200 yataklı İlçe Devlet Hastanesinde yaptırılan iki misafirhanenin açılışı yapıldı.

 VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN HASTA YAKINLARINA 2 MODERN MİSAFİRHANE

Okunma: 389

7 Mart 2019 13:37
-A

+A

İlçe Belediyesince Viranşehir Devlet Hastanesi Acil Servis girişinin bahçesinde yaptırılan 1’i bay, 1’i bayan olmak üzere 2 misafirhanenin açılışı yapılarak, hizmete sunuldu.
Açılışa, Viranşehir Belediye Başkan yardımcıları Halaf Kete,Arslan Çiftçi,Belediye Birim Müdürleri ile personleleri katıldı.
Açılışta konuşan Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Halaf Kete, belediyemiz tarafından hasta yakınlarına kolaylık sağlanması amacıyla yaptırılan ve döşenen misafirhaneleri hizmete açmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek, misafirhanelerin ilçe halkına hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.
Viranşehir Belediye Başkan yardımcısı Arslan Çiftçi ise, göreve geldikleri günden bugüne kadar birçok hizmete imza attıklarını ve atmaya devam edeceklerini söyledi.
Daha önce Hastane içinde yapılan ziyaretlerin hasta ve hasta yakınlarına eziyet olduğunu ifade eden Çiftçi, Hizmete açılan misafirhanelerle birlikte hasta yakınları, burada ziyaretçi ve misafirlerini kabul edip ağırlayabileceklerini kaydetti.
Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkan yardımcıları ve davetliler, misafirhaneleri gezdikten sonra hastaneden ayrıldı.
Viranşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve her biri 180 metrekareden oluşan 2 misafirhanenin 189 Bin TL’ye mal olduğu belirtildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku