• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNE BİR DESTEKTE TÜRK PETROLDAN

Türk Petrolleri ( TPAO ) Batman Bölge Müdürlüğü Viranşehir Belediyemize 1.200 Ton Asfalt hibe desteğinde bulundu.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNE BİR DESTEKTE TÜRK PETROLDAN

Okunma: 795

4 Temmuz 2018 15:19
-A

+A

Viranşehir’de ulaşım sorununu çözme noktasında önemli çalışmalar yürüten Viranşehir Belediyesı, üst yapı hizmetleri kapsamında Türk Petrolleri’nden 2017 tahsisli 1000,2018 içinde 200 ton olmak üzere toplam 1.200 Ton hibe desteği aldı.

Alınan 1.200 Ton Asfalt hibe desteği için Viranşehir Belediyesı Türk Petrolleri ( TPAO ) Batman Bölge Müdürlüğü ile “ iş birliği ” protokolü imzaladı.

Protokol sonrası 2018 yılı itibari ile verilen 200 Ton Asfalt,tahrip olan yolların bakım/ ve onarım işlerinde kullanılacak.

Konu ile ilgili olarak Viranşehir Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit,ilçede ulaşım sorununu çözme noktasında önemli girişimlerde bulunduklarını ifade ederek ,Türk Petrolleri ( TPAO ) Batman Bölge Müdürlüğü’ne yaptıkları talebinde olumlu sonuçlanıp 2018 yılı için 200 Ton Asfalt hibe desteği aldıklarını kaydetti.

Desteklerinden ötürü emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Vekili Çimşit,Türk Petrolleri desteğinin oldukça önemli bulduğunu söyledi.

200 Ton Asfaltı yıl içerisinde ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılacağını sözlerine ekleyen Çimşit,Hizmetlerin bunlarla sınırlı kalmayacağının altını çizdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku