• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR'DE BİR İLK

Özel Parlayan Yıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bir ilki gerçekleştirerek Öğrencilerine Avrupada staj imkanı sundu.

VİRANŞEHİR'DE BİR İLK

Okunma: 864

9 Mart 2018 14:41
-A

+A

 Sağlıkta Vizyon Eğitimde Revizyon adlı projenin Avrupa Birliği tarafından finanse edildigini 25.02.2018 ve 10.03.2108 tarihleri arasında Öğrencilerini Ispanya'ya götürdüklerini ifade eden Okul Müdürü Mustafa Yıldırım:" Bu çalışma ile ilçede ilk kez Erasmus kapsamında öğrencilerin hareketliliğe dahil edildiğini belirtti.

 
 Yıldırım:"Bu proje sayesinde Ispanyada staj yapan öğrencilerin farklı tekniklerle acil müdahale yöntemlerini görmeleri sağlanmış olup bireylerin eğitsel , sosyal ve kültürel gelişimlerine direk katkı sağlanmıştır.
 Bu proje sadece İspanya ile sınırlı kalmayacak olup mayıs ayı içerisinde öğrencilerin Italya'ya da gideceklerini belirten Mustafa Yıldırım amaçlarının öğrencilerini her sene bu ve benzeri projelerle geliştirmek olduğunu belirtti.
 Gelecek sene için Avrupa birliğine bir proje daha sunduklarını belirten Mustafa YILDIRIM kabul edilmesi halinde öğrencileri başka ülkelere götüreceğini söyledi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku