• Diğer

Viranşehir

Viranşehir’de Ters Yöne Giren Sürücülere Polis Af Etmedi

Viranşehir’de araçlarıyla ters yöne giren sürücüler karşılarında trafik polislerini görünce ceza yemekten kurtulamadılar.

Viranşehir’de Ters Yöne Giren Sürücülere Polis  Af Etmedi

Okunma: 1405

13 Temmuz 2018 12:52
-A

+A

 Viranşehirde yaklaşık 2 ay önce tek yün uygulaması başlandı. Viranşehir ilçesinde araçlarıyla ters yöne giren sürücüler karşılarında trafik polislerini görünce ceza yemekten kurtulamadılar Viranşehir dört Ana caddeler  ve ara Sokaklar gibi bazı sokaklardaki çift yönlü trafik uygulaması trafik yoğunluğu nedeniyle büyükşehir belediyesi Viranşehir’in dört Ana caddeleri tek yöne çevrilmiş, tek yön uygulaması ile birlikte sürücüler gerek trafik işaretleriyle gerekse trafik görevlilerinin uyarılarıyla uyarılmaya başlanmış ancak ilk aşamada sürücülere cezai işlem uygulanmamıştı.
 
Uyarı aşamasının tamamlanmasının ardından trafik işaretlerine uymayarak ters yöne giren sürücüler karşılarında polis ekiplerini görünce ne yapacaklarını şaşırdılar. Trafik ekipleri tarafından ters yöne giren sürücülere ise cezai işlem uygulandı.

Viranşehir ilçe emniyet müdürü Kılıç Aslan:" biz yaklaşık iki aydan beridir vatandaşlarımızı uyarıyoruz cezayı işlem yapmadık bugünden itibaren ders yöne giren vatandaşlarımız kusura bakmasın cezayı işlem yapacağız ve bizim amacımız vatandaşlara cezayı işlem yapmak değil trafikte daha rahat seyahat etmeleri içindir dedi.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku