• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR'DEN BİR İLK IRAK'A TİCARET YAPIYORUZ

Viranşehir'de birçok yeniliğe imza atan Nansan Ticaret yurt dışına da sulama sistemi ihraç edecek. Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firmanın merkezinde Iraklı iş adamları ile anlaşma imzaladı.

VİRANŞEHİR'DEN BİR  İLK IRAK'A TİCARET YAPIYORUZ

Okunma: 973

21 Ağustos 2019 14:55
-A

+A

Viranşehir'de çiftçinin işini kolaylaştıran Nansan sulama sistemleri yeniliklere devam ediyor. Sulama sisteminin gelişmesinde ve tarımın kolaylaşmasına öncülük eden firma Iraklı çiftçilerin de yüzünü güldürecek.

 
 Irak'tan gelen iş adamı heyeti Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

Nansan Ticaret ve Organize Sanayi İşadamı Derneği  yönetim kurulu başkanı İbrahim Beslenen ile bir araya gelen heyet ticari anlaşma imzaladı.Anlaşmaya göre Viranşehir'in gururu olan Nansan sulama sitemi firması Iraklı çiftçilere sulama sistemi ihraç edecek.

 
Viranşehir’de sulama sisteminin öncüsü olduklarını ifade eden Başkan İbrahim Beslenen, bölge çiftçisinin gelişimine sağladıkları katkıyı yurtdışında da sürdürdüklerini söyledi. Birçok ülkeye ihraç yaptıklarını anlatan  Başkan Beslenen, bunun tarımın gelişmesi, istihdam ve ekonomiye ciddi katkı sağladıklarını anlattı.

 
Viranşehir'e uluslararası bir marka kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Beslenen: “Bu marka ve başarı Viranşehir’indir. Her zaman çiftçimizin yanındayız. Bugüne kadar bizi tercih eden çiftçimize teşekkür ediyoruz. “dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku