• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR DERNEĞİ 10 YIL ETKİLİĞİNDE AĞAÇ BUDAMASI YAPTI

Viranşehir'in en büyük sivil toplum kuruluşu olan Viranşehir Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, örnek teşkil edecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

VİRANŞEHİR DERNEĞİ 10 YIL ETKİLİĞİNDE AĞAÇ BUDAMASI YAPTI

Okunma: 248

11 Mart 2019 08:38
-A

+A

Sosyal sorumluluk projeleri ile ilçede İsminde söz Ettiren Viranşehir Derneği, doğayı sevdirmek, korumak ve güzelleştirmek adına 10 yıl önce Viranşehir Anaokulu'na Dernek tarafından dikilen ağaçların bakım ve budamasını dernek başkanı Murat Karadaş öncülüğünde gönüllü üyeleri ile beraber yaptı.
 

Tamamen gönüllü üyelerin katkısı ile Dernek Başkanı Murat Karadaş’ın öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmaya Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş,Viranşehir Anaokulu Müdürü Muharrem Aşkın ve çok sayıda doğasever katıldı.
 

Rahman süresinin 60. ayeti olan ‘ Güzelliğin karşılığı elbette güzelliktir ’ hayır harekatı ile çalışma başlatan Viranşehir Derneği, 10 yıl önce dikilen ve ağaç haline gelen fidanların bakım ve budamasını gerçekleştirdi.

Yapılan sosyal sorumluluk çalışması hakkında kısa bir açıklama yapan Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş, Viranşehir Derneği’nin hayra çağıran bir hareket olduğunu vurgulayarak, bu kapsamda sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirtti.

Doğanın korunması, güzelleşmesi adına Dernek olarak her daim örnek teşkil edecek çalışmalara katkı sunmak için hazır olduklarını sözlerine ekleyen Karadaş, Başlatılan sosyal sorumluluk projesine destek veren ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederek hayır dualarında bulundu.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku