• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR FUTBOL TAKIMLARI 4 GALİBİ GELİRKEN 2 TAKIMI YENİLGİYİLE AYRILDI

Viranşehirli spor severler bu hafta hem spora doydu hem de galibiyete. bu hafta sonu oynanan maçlarda Viranşehir takımlarından dördü galip gelirken iki takımızda yenik ayrıldı.

VİRANŞEHİR FUTBOL TAKIMLARI   4 GALİBİ GELİRKEN 2  TAKIMI YENİLGİYİLE AYRILDI

Okunma: 594

28 Ekim 2019 10:07
-A

+A

  Viranşehir'in iddialı takımlarından Viranşehir Eğtim gücü ise aldığı son galibiyet ile iyiden iyi  şampiyonluk havasına girmeye başladı.

 ikinci amatör kümeden   birinci amatörün kümenin  5 haftasına kadar daha yenilgi yüzü görmeyen viranşehir Eğitim gücü yolu sonu şampiyonluk gibi görünmeye başladı. spor severele zevkli bir maç yaşatan viranşehir eğitim gücü  kendi evinde  Haran ovasını 5-1  gibi  net bir sokorla yendi .
 
viranşehir'in tek süper matör takımı Sanayi spor  kendi  evinde  gençlerbirliği 4-3 yendi.    viranşehir sanayi spor ilk hafta Suruç deplasmada suruç gençlik sporla  2-2  berabare kaldıktan sonra viranşehir'de kendi evinde  Şanlıurfa Gençlerbirliği  4-3 yenerek şampiyonluk yarışında "bende varım" dedi.
 
Viranşehir belediyesporda muteşem geri dünüş   çıktığı üç maçta malup ayrılan  viraanşehir belediye spor  kendi sahasında oynadığı 75 mtl Bozava sporu, ligin idalı takımı eli boş gönderdi. 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen   muhteşem  geri dünüşüyle rakip  3-1 yenmeyi başardı. taraftarlarına  ben burayım dedi.
 
Viranşehir yeni takımı olan  viranşehir gücü gün geçtikçe daha iyi olmaya başladı.  Çıktığı  3 maçta  bir yenilgi iki galibiyetle   Taraftaralarına umut verdi. yeni kurlmasına rağmen muhteşem motive olan viranşehir güçü güzünü şampiyonluğa dikti.
 
Viranşehir spor süper matörde birci amtöre düşen  viranşehir spor  yine kayıp  sezona genç futbolcularla lige başlayan viranşehir spor  çıktığı ilk maçta deplasmada  Yukarı Göklüyü 2 -1 yenmeyi başaran viranşehir spor  daha sonra çıktığı üç maçta yenilgiyle ayrıldı. Viranşehirspor'un bu hafta çıkacaği Raha gençlik maçında kötü gidişe son vermesi bekleniyor.  üç maçta taraftaları üzen viranşehir spor bir an önce galibiyetler serisine başlamak istiyor.
 
viranşehir idman yurdu  4 maçta 2 yenilgi bir berbelik birde galibiyetle ayrılmayı bildi. bu hafta  galip gelmesi beklen  viranşehir idmanyurdu  taraftalarını üzdü.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku