• Diğer

Viranşehir

VİRANŞEHİR TARİHİNDE BİR İLK ....

Viranşehir Belediyesi ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasından imzalanan protokol gereğince 188 Bin TL’lik spor malzemesi alımı yapılarak okullara dağıtımına başlandı.

VİRANŞEHİR TARİHİNDE BİR İLK ....

Okunma: 565

22 Nisan 2018 14:06
-A

+A“ Başarıya Yön Ver Projesi” kapsamında Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından oluşturulan komisyon tarafından 39 kalemlik spor malzemesi alımı yapıldı.


Fatih Sultan Mehmet Lisesinde yapılan malzeme teslim törenine viranşehir belediye başkan vekilimiz  Ömer Çimşit, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz İbrahim Çoban, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas Koyuncu, Okul Müdürü Süleyman Çelik, okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri ile öğrenciler katıldı.


Viranşehir’de 65 bin öğrencinin eğitim gördüğünü hatırlatan Başkan Vekilimiz Ömer Çimşit: “ Genç bir nüfusa sahip ilçemizde eğitim öğretim faaliyeti içerisinden önemli bir yeri olan Beden Eğitimi derslerinin amacına uygun bir şekilde uygulanabilmesi için okullarımıza spor malzemesi desteğinde bulunduk.

Başkan Çimşit:"Çocuklarımızın ruhsal ve bedensel gelişimin sağlıklı bir şekilde oluşması, zararlı alışkanlıklardan uzak durması için İlçe Belediyesi olarak desteklerimiz devam edecektir. Temin etmiş olduğumuz malzeme okullarımızın ihtiyaçlarını belli bir ölçüde karşılamış olacaktır. Özellikle sportif alanda okullarımızın başarılar sağlanan bu destekle daha da artacağını umuyoruz” dedi.


Viranşehir Belediyesi olarak sağlanan desteğin çok önemli olduğunu belirten Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas Koyuncu: “ Eğitimin ve öğrencilerin her zaman yanında olan ve bizlerden desteğini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ömer Çimşit’e teşekkür ediyorum” dedi.

Teslim alınan spor malzemesinin kurulacak bir komisyonla kısa sürede okullara dağıtımının yapılacağını ifade eden Başarıya Yön Ver Projesi Komisyonu Başkanı Süleyman Çelik: “ Eğitime verilen desteklerle ilçemizde başarı çitası yükseliyor. Okullarımıza dağıtılacak spor malzemesi en çok öğrencilerimizi sevindirecektir. Başarıya Yön Ver Projesinin gerçekleşmesini sağlayan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ömer Çimşit ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan Ateş’e tüm beden eğitimi öğretmenlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku