• Diğer

Viranşehir

Viranşehirli Kulüp Başkanları Vekil Özşavlı'ya Teşekkür Etti

Viranşehir’de süper amatör liglerinde mücadele eden Futbol kulüpleri başkanları Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Dç. Dr. Halil Özşavlı’yı makamında ziyaret ederek kulüplere verdiği destek için teşekkür etti.

Viranşehirli Kulüp Başkanları Vekil Özşavlı'ya Teşekkür Etti

Okunma: 2555

20 Kasım 2019 11:54
-A

+A

Şanlıurfa’da süper amatör ve 1. Amatör liglerinde mücadele veren Viranşehir spor kulüpleri Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Dç. Dr. Halil Özşavlı’yı ziyaret etti. Özşavlı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisinde bulunan makamına giden Viranşehirspor kulüp Başkanı Nurettin Karakış, Sanayispor Kulüp Başkanı Fahrettin Baydar ve Viranşehir Eğitim Gücüspor kulüp Başkanı Süleyman Çelik, Vekil Özşavlı’ya kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti. Başkanlar Vekil Özşavlı’ya bir plaket taktim ederek, teşekkürlerini dile getirdi. Viranşehirspor Kulüp Başkanı Nurettin Karakış : “Sayın Milletvekilimiz maddi ve manevi olarak daima yanımızda durdu. Kendilerine Viranşehir’deki Kulüpler adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bize verdiği destekle takımlarımızı daha iyi yerlere getirmek için mücadele vereceğiz.” Dedi. Sanayispor Kulüp Başkanı Fahrettin Baydar ve Eğitimgücü Kulüp Başkanı Süleyman Çelik de Vekil Özşavlı’ya teşekkür ettiler.

Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Dç. Dr. Halil Özşavlı da “İlçemizin takımlarına yardımcı olmak, maddi ve manevi olarak problemlerini paylaşmak bizim görevimizdir. Başkanlarımıza bu güzel ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Daima yanlarında olacağız” dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku