• Diğer

Viranşehir

Viranşehirliler Viranşehirspor için Toplandı

İlçenin süper amatör liginde mücadele eden tek takımı Viranşehirspor için Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci ve ilçenin ileri gelenleri bir araya geldi.

Viranşehirliler Viranşehirspor için Toplandı

Okunma: 890

27 Aralık 2018 12:59
-A

+A

Viranşehir'in süper Amatör liginde mücadele eden Viranşehirspor kongreye gidiyor. Kongre öncesi ilçenin iş adamları ve sevilen simaları yemekli toplantıda bir araya gelerek, Viranşehirspor için yapılabilecek çalışmaları ele aldılar. 

Viranşehirspor 30 aralık günü olağan kongresini gerçekleştirecek. Kongre öncesi Viranşehirli iş adamları, sevilen simaları, Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci ve kulüp yöneticileri yemekli bir toplantıda bir araya geldiler. Kaymakam Dereci, Viranşehirspor'a gerekli tüm desteği sağlayacaklarını belirterek "Viranşehirspor kurumsallaşmalı, parlamalı, daha ileriye giderek, ilçeyi en güzel şekilde temsil etmeli ve marka haline gelmelidir. Bir ilçeyi parlatan şeylerden biri de sporudur. Bu nedenle biz de Viranşehirsporu ilerletip, Viranşehir'i daha iyi temsil etmesini sağlayacağız" dedi. Toplantıya katılan Viranşehirli İş adamları ve sevilen simaları da görüşlerini belirterek, Viranşehirspor'un kalkınması için herkesin elini taşın altına koymasının vakti geldiğini ifade ettiler. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku