• Diğer

Viranşehir

Viranşehirlilere müjde Sakalı Şerif 14 Nisanda Viranşehir’de …

 Viranşehirlilere müjde Sakalı Şerif 14 Nisanda Viranşehir’de …

Okunma: 722

12 Nisan 2018 09:35
-A

+A

 Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, sakalı şerifin Viranşehir’e getirileceğini söyledi. Akyürek, sakalı şerifin 2 gün boyunca Viranşehir’de olacağını ifade etti. Akyürek : “Sakalı Şerif, 14 Nisan Cumartesi saat 12:00 de Eyyüpnebi beldesinde   saat 16:00 da şırnak mahalesi Abdulkadir geylani camisinde 15 Nisan pazar günü Saat 12:00 de merkez kışla camiiside  saat 16:00 de Cumuriyet mahalesinde bulunan  Eyyub peygaber  Camiisinde . Halkımız ziyaret edip görebilir” dedi.

Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek Viranşehirlilere Sakalı Şerif Müjdesi verdi, Akyürek 14 Nisan cumartesi günü Viranşehir’e getirileceğini ve 2 gün boyunca sergileneceğini söyledi. Akyürek : “Bizler Müslüman bir toplumuz, halkımızın Peygamber efendiğimize olan sevgisini biliyoruz. Bu nedenle sakalı Şerifi Viranşehir’e bu sene de getirtmek için girişimlerde bulunduk. Ve sonunda Viranşehir Sakalı Şerifin tekrar getirilmesine karar verildi.

Viranşehirli Hemşehrilerim 2 gün boyunca sakalı şerifi ziyaret edebilecek. Katkısı geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.İŞTE  SAKALI ŞERİFİN SERGİLEYECEĞİ CAMİLER

14 CUMARTESİ  NİSAN SAAT 12:00 EYYÜPNEBİ BELDESİ 

14 NİSAN SAAT16 ŞIRNAK MAHALLESİ  ABDULKADİR GEYLANI CAMİSİ

15 NİSAN PAZAR SAAT 12:00 MERKEZ KIŞLA CAMİSİ

15 NİSAN PAZAR  SAAT 16:00 CUMURİYET MAHALESİ EYYÜP PEYGABER CAMİSİ 

VİRANŞEHİR HALKI ZİYARET EDEBİLİR Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku