• Diğer

Viranşehir

VİRMAR AVM SAHİBİ ÇETİN BOZYILDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Viranşehir TÜGVA tarafından başlatılan 40 Hadis Yarışmasında finale kalan öğrencilerin sonuçları açıklandı. Yarışmada Uluğbey Ortaokulu öğrencisi Zemzem Merva Kuranlıoğlu yarışma birincisi oldu.

VİRMAR AVM SAHİBİ ÇETİN BOZYILDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Okunma: 1543

16 Mayıs 2018 10:52
-A

+A

Viranşehir TÜGVA tarafından başlatılan 40 Hadis Yarışması düzenledi.  düzenlen  yarışmada  Viranşehir en büyük marketler zinciri olan Virmar Avm Bu yarışmaya  sponsor oldu.

Viranşehir  Virmar Avm Sahibi Çetin Bozyıl:" Viranşehir TÜGVA İlçe Başkanı Erol Direk  bize  40 hadis ezberlem yarışması Düzenliyoruz sponsor olurmusunuz teklifle geldi.

Bizde bugüzel düşenceden dolasyı kendisni teşekkür Etik bize bu güzel  imkanı verdiği için ilçe başkanı Erol Direk teşekkür ettik,

Ve Gelen bu güzel teklifi Hemen kabul ettik. Bozyıl:" Bütür organizyonlarda desteklemeye devam edeceğiz   Viranşehir ilçe kayamakamı Ömer Çimşitinde hazır bulunduğu ödül töreninde Virmar avm   bu ramazan ayında kulanmak üzere 1 milyarlık hediye çeki  merve kuranlıoğluya  Teslim etti.

Viranşehir ilçe kaymakamı ve Belediye başkan Vekili Ömer Çimşit  Virmar Avm sahibi Çetin Bozyıle bu güzel davranışdan dolayı kendisine bir teşekkür belgesiyle ödülendirdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku