• Diğer

Spor

YENİ İLÇE STADINDA YAPILACAK MİSAFİR TRİBÜNÜ İÇİN STABİLİZE YOL ÇALIŞMASI

Viranşehir Belediyesi, Yeni İlçe stadında yapılacak tribün için stabilize yol çalışması başlattı. Viranşehir Sanayispor’un Bölgesel Amatör (BAL) ligine çıkmasının ardından yeni ilçe stadının kuzey tarafındaki kale arkasında misafir takım tribünü yapılacak.

YENİ İLÇE STADINDA YAPILACAK MİSAFİR TRİBÜNÜ İÇİN STABİLİZE YOL ÇALIŞMASI

Okunma: 9139

18 Ağustos 2020 09:16
-A

+A

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, tribün yapım çalışmaları öncesi tribün yapılacak bölgede stabilize yol çalışmasına başladı. 
 
Yeni sezonda karşılaşmalara ev sahipliği yapacak olan stadyum çevresinde yol yapım çalışmalarının yanı sıra çevre düzenlemesinin de yapılacağı belirtildi.
 
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Bal ligine yükselen Viranşehir Sanayispor’u tebrik ettiğini belirterek; Yapılacak misafir tribünü için yol yapım çalışmalarına başlamasaydık takımımız yeni sezonda seyircisinden yoksun maçlarını Şanlıurfa’da oynamak zorunda kalacaktı. Bu nedenle ekibimizin maçlarını kendi taraftarları önünde oynaması için yol yapım çalışmalarımıza başladık. Çalışmalarımızı birkaç gün içerisinde bitirip, yolu hazır hale getireceğiz” Dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

adaylık

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku